پوشاک پاییزه!پوشاک پاییزه دیجیکالا


پوشاک پاییزه!پوشاک پاییزه دیجیکالا
سخنرانی های استاد محمد شجاعی - مثبت گرا

سخنرانی های استاد محمد شجاعی


استاد محمد شجاعی متولد 1343 در شهرری است

درمجموعه مباحث و سخنرانی های ایشان بیش از 68 مجموعه صوتی در موضوعات گوناگون معرفتی و تعدادی مقاله اخلاقی و خانوادگی منتشر و در دسترس علاقمندان قرار دارد.
استاد محمد شجاعی از جمله مردانی است که در دو دهه گذشته، با دایر کردن حلقه های درس و بحث در این مسیر گام برداشته است. مجموعه آثار مکتوب و صوتی ایشان در حوزه های معارف اصیل دینی تلاشی در راستای این نهضت مقدس و کوششی خستگی ناپذیر برای بنا کردن این دستگاه تفکر است تا با تغذیه از آبشخور کلام آسمانی و تعالیم اهل بیت علیه السلام و اسلام فقاهتی قادر به تبیین رفتارهای مطلوب انسانی و رفع دغدغه های فکری و معرفتی بشر در این چهار چوب، با بیانی رسا و روان باشد. هسته مرکزی مجموعه مباحث و آثار استاد محمد شجاعی بر مبنای مفاهیم انسان شناسی بنا نهاده شده است. در این دیدگاه انسان دارای دو ساحت «فطرت» و «طبیعت» یا «خود» و « ناخود» و جدال مداوم این دو در مسیر سعادت و شقاوت است. جهت گیری صحیح قوای پنج گانه انسانی شامل «حس»، «تخیل»، «وهم»، «عقل»، «فوق عقل» ، که چهارتای اول کمالات حیوانی و پنجمی کمال انسانی است – انسان را در نگاه ایشان- در نهایت به سوی یک تولد سالم به ابدیت سوق می دهد. در این دیدگاه انسان « موجودی از تولد تا بی نهایت » است که در زندگی ابدی خود برسر سفره ی گذشته خود مهمان می شود. این نگاه با تکامل خود به شکل گیری نظریه ی «نسبت»منتهی می شود. این نظریه از حدیث حضرت رسول صلی الله علیه و اله و سلم و روایت مشابه حضرت باقر علیه السلام بدین مضمون است که می فرمایند : «نسبت زندگی این دنیا نسبت به زندگی آخرت مانند زندگی جنین در رحم است نسبت به زندگی دنیا».

کلمه عبور برا دانلود همه فایلها


www.khavaranshop.ir
  

سخنرانی های استاد محمد شجاعی


دانلود کنترل افکارمنفی غم (گذشته) و اضطراب (آینده) و حملات شیطان از عقب و جلو هست.


 


دانلود مجموعه ی در امان ماندن از حسادت


 

 
دانلود مجموعه ی آفت های ازدواج


 


مجموعه ی غلبه بر وسواس های مختلف

 


مجموعه ی سوءظن به خود (اعتماد به نفس)، به خدا و به مردمدانلود مجموعه ی سخنرانی آموزش قبل از ازدواجدانلود مجموعه ی سخنرانی هدف و فواید ازدواجدانلود مجموعه ی سخنرانی مسایل دوران عقددانلود مجموعه ی سخنرانی مسایل جنسی


دانلود مجموعه ی سخنرانی مسایل خواستگاری
دانلود مجموعه ی سخنرانی معیار اصلی انتخاب
دانلود مجموعه ی سخنرانی سن ازدواجدانلود مجموعه ی سخنرانی پرسش و پاسخ


[ پنج‌شنبه 22 اسفند‌ماه سال 1392 ] [ 05:45 ق.ظ ] [ سهیلا ]

[ 0 نظر ]